Restaurace TOP Benecko okouzlila celou naši rodinu

05.10.2020

Naprosto slovy nepopsatelný gurmánský zážitek, který jen stěží něco předčí, tak asi takto podobně by se dala popsat naše návštěva restaurace Benecko, která doslova okouzlila celou naši rodinu. Tato moderní horská restaurace nám totiž nabídla vše, po čem náš mlsný jazýček toužil. Nevšední gurmánský zážitek, který byl doplněn dokonalou atmosférou, a to včetně úchvatného koncertu kuchařských profesionálů přímo v otevřené kuchyni, kde se skutečně konají nevšední gastronomická kouzla, a to přímo v přímém přenose. Pokud se tedy chystáte na Benecko, které je bohaté na kulturní a turistické zážitky, a nevíte kam do restaurace na Benecku, toto místo je zcela ideální. Za rozumnou cenu se zde skvěle najíte a restaurace ve vás zanechá moře zážitků, což se často příliš nevidí.

Restaurace TOP Benecko
Restaurace TOP Benecko

Restaurace TOP Benecko vaří zejména z kvalitních a domácích surovin

Tato romantická restaurace Benecko se pyšní zejména tím, že vaří především z kvalitních surovin s jasným původem. Díky tomu je tato top restaurace Benecko tak moc oblíbená u veřejnosti. Z tohoto důvodu je tak důležitá rezervace restaurace Benecko, bez které si mnohdy nebudete moci svůj stůl narychlo objednat. Pokud tedy plánujete na místě strávit například večeři k vašemu výročí či posezení s přáteli, je rezervace nezbytná.

Domácí zmrzlina potěší malé i velké strávníky

Tato Restaurace TOP Benecko je proslulá zejména také svou lahodnou domácí zmrzlinou, kterou si v restauraci sami vyrábí. Její lahodné chuti propadají často nejen malí strávníci, nýbrž i dospělí, kteří se jí rovněž nemohou nabažit. Stejný problém jsem měla také já a můj manžel, který si jí doslova zamiloval. Pokud tedy milujete sladké stejně tak, jako my dva, rozhodně si tuto zmrzlinu nenechte ujít.

Místo, které je jako stvořené pro svatební hostinu

Zajímá vás, která je nejlepší restaurace na svatební hostinu? Benecko v tom má jasno, jelikož se nachází právě zde, tedy mezi Vrchlabím a Jilemnicí. Restaurace Benecko je totiž naprosto stvořená pro podobné velkolepé události. Mimo jiné je kapacita restaurace pro svatebčany až 120 osob, tedy za předpokladu, že si budete přát sedět také na venkovní terase, což je v létě jednoznačně nutností.