Rodinný hotel, který vám rozhodně má, co nabídnout

15.10.2020

Když jsem vzal svou rodinu do hotelu TOP na Benecku, tak jsem si od této dovolené příliš nesliboval. Přece jen mám raději dovolené u moře. Rovněž bývám často zklamaný při pobytu v České republice, jelikož se málokterý hotel umí postarat o své hosty tak, jak by měl. Tento rodinný hotel na Benecku byl ovšem naprosto jiný a svým klientům měl rozhodně, co nabídnout. Veškeré pokoje jsou totiž krásně vybavené. Každý pokoj disponuje koupelnou a WC v prvotřídní kvalitě. Na všech pokojích je navíc připojení k WiFi zdarma, což ocenil zejména náš syn, který bez internetového připojení nedá ani ránu. Rodinné pokoje tedy mají naprosto dostatečnou vybavenost, pro jakkoli početnou rodinu. Co ovšem nejvíce potěšilo mě i mou manželku, byla uzamykatelná garáž, do které bylo možné si uložit svá kola po každé naší cyklistické túře.

Rodinný hotel TOP Benecko
Rodinný hotel TOP Benecko

Hotel pro rodiny s dětmi jako dělaný

Tento hotel pro rodiny s dětmi si zamiluje každý, kdo ho navštíví. Děti si zde zamilují zejména horské káry, které si ovšem užijí i dospělí. Náš syn byl z horských kár a také horských tříkolek, naprosto nadšený. To samé by se dalo říci o krytém lanovém parku, ve kterém si rovněž užil spoustu zábavy. Spousta překážek, průlezů a mostíků včetně krátkého tobogánu vás naprosto nadchne a pohltí. Syn rovněž nemohl vynechat koloběžkovou dráhu a také in-line stezku, kterou jsem s ním absolvoval i já a má žena. Jednoduše zde nuda rozhodně nemá sebemenší šanci.

Ubytování pro školy v přírodě

Malebné místní prostředí přímo vybízí k tomu, aby zde bylo možné podniknout ubytování pro školy v příroděSyn, který navštěvuje šestou třídu základní školy, tak své třídní učitelce navrhnul, že by se mohli ubytovat právě na tomto místě, kde se dá podnikat ledacos nejen v létě, nýbrž také v zimě, kdy se zde podnikají lyžařské výcviky pro všechny věkové kategorie. Syn tedy pevně doufá, že se jeho třídní učitelka podívá na možnosti, které toto místo nabízí a jejich letní ubytování ve škole v přírodě, proběhne právě zde.