Škola v přírodě je pro děti nezapomenutelný zážitek. Dopřejte jim ho i letos

06.01.2021

I když je aktuální situace hodně složitá, neměli byste propadat skeptickým pocitům. Termíny školy v přírodě se nezadržitelně blíží a jedním z nejlepších míst, kde s dětmi trávit čas, je ProFamily Hotel TOP Benecko nacházející se uprostřed lyžařského areálu Benecko. Tím pádem může být škola v přírodě akční, takže se děti rozhodně nebudou nudit a budou mít na co vzpomínat.

Škola v přírodě
Škola v přírodě

Kuchaři vám připraví prvotřídní jídla

Škola v přírodě samozřejmě není jenom o hrách a učení, ale také o odpočinku a jídle. Hotel vhodný na pobyty pro školy Benecko nabízí stravování formou polo penze nebo plné penze. Ráno si budete užívat snídaně formou švédského stolu. Těšit se můžete na domácí pečivo, marmelády, domácí pomazánky nebo vajíčka či párky. I školka v přírodě si na stole plném jídla najde své lahůdky. Hotelová restaurace kromě toho nabízí sezónní jídla z prvotřídních surovin od místních farmářů, takže si na českých lahůdkách určitě pochutnáte.

Máte trable s nedostatkem instruktorů?

Hotel u sjezdovky nabízí kromě škol v přírodě také lyžařský výcvik. Ne všichni instruktoři a učitelé se na lyžích cítí dobře, a proto mohou účast na zájezdu odmítnout. V takovém případě si máte možnost v rámci ubytování pro školy pozvat kreativního animátora nebo instruktora, který vám pomůže děti zabavit. Samozřejmostí je příprava her na celý pobyt a záživný večerní program, na nějž malí studenti jen tak nezapomenou.

Pro jaké příležitosti je vhodné hotel využít?

Škola v přírodě samozřejmě není jediným případem, kdy se vyplatí ubytování pro školu v hotelu Benecko. Díky své poloze v takřka panenské přírodě je hotel vhodný také na ubytování pro školku, letní tábor, adaptační kurzy či adaptační pobyty. Pobývat budete v nově zrekonstruovaných pokojích opatřených vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Na pokojích se nachází také Wi-Fi a televize, abyste v rámci pobytu neztratili kontakt se světem.

Byla by obrovská škoda připravit děti o školu v přírodě. Kontaktujte ProFamily Hotel TOP Benecko a rezervujte si termín, popřípadě si objednejte služby animátora, aby se děti na škole v přírodě nenudily.