Směnárna Praha 1 s dobrým kurzem a bez spekulací

27.04.2020

Chystáte se na dovolenou, nebo prodloužený víkend a sháníte se po nejvýhodnějším kurzu Eura v Praze? Na výběr máte v metropoli tolik možností, že může být problém najít tu nejlepší. Zajímat by vás jistě měl kurz, není to ovšem jediný parametr, který je dobré brát v potaz.

Směnárna Praha 1 s dobrým kurzem
Směnárna Praha 1 s dobrým kurzem

Podezřele nízký kurz nebrat. To platí vždycky a všude a rozhodně se to netýká jen našeho hlavního města. Dá se říct, že slušné kurzy nabízí každá pražská směnárna. Praha 1, kde je největší koncentrace turistů jich má hned několik a vyplatí se do každé z nich nahlédnout. Kurzovní rozdíly mohou být totiž docela výrazné a v případě, že plánujete měnit větší obnos peněz se vám důsledný průzkum rozhodně vyplatí.

Směnárna bez poplatku Praha, žádná rarita

Směnárna bez poplatku Praha není ničím výjimečným. Již několik let si směnárny za své služby poplatky neúčtují a řádně o tom své klienty informují. I tak se však najde několik spekulantů, kteří svůj byznys nestaví na serióznosti, ale na nekalých praktikách, kterými zejména ze zahraničních turistů kasírují nemístní sumy. Těmto místům je dobré se vyhnout. Pochybná je totiž nejen jejich pověst, ale často také původ peněz.

Nejlepší kurz eura v Praze se hledá poměrně snadno

Nejlepší kurz eura v Praze se dlouhodobě pohybuje v centru města, nemusí to být ovšem ten s nejnižší jednotkovou cenou. Právě zmíněné poplatky jsou v ní totiž zohledněny a na oplátku svým zákazníkům taková směnárna nabízí i patřičný servis. Nemusíte se rovněž obávat, že v případě reklamace narazíte na nevstřícné jednání. Naopak, v seriózních směnárnách se snaží problémy vyřešit vstřícně a rychle.

Pro každý případ si odložte lístek, který vám směnárna vydá. V případě reklamace byste bez něj neuspěli.