Spolehlivé přípravky k boji proti škůdcům

15.03.2019

Internetová prodejna Pasti.cz je orientována na distribuci funkčních přípravků na likvidaci, anebo vypuzení nezvaných hostů z bytů, rodinných domů, avšak i zahrad a polí. Účinné přípravky zabírají jak na krtky, hlodavce, myši, tak na šváby, rusy, rybenky. Každý nepříjemný mravenec, nezvaný slimák, štěnice nebo obtížný hmyz je zahuben nebo dopuzen díky prostředkům z Pasti.cz. Bohatý sortiment internetové prodejny obsahuje klece na odchyt zvířat, funkční pastičky na myši, krtky, potkany, hryzce, o sprej na kuny a elektronické plašiče. Na výběr jsou různé druhy jedových staniček, praktické odpuzovače zvířat proti ničení stromků, prostředky na plevel mnoha druhů, ověřené dýmovnice proti krtkům a hlodavcům. Pestrá nabídka e-shopu obsahuje rovněž rozličné travní směsi, všelijaké substráty a hnojiva, případně urychlovače kompostu. Obchod Pasti.cz způsobí zahradníkům potěšení, na poli a zahradě již zavládne klid.

Hubící prostředky na dotěrné štěnice jsou vícedruhové. Populární je například akční set na štěnice, jenž obsahuje postřik a odchytové pasti. Účinek postřiku je dlouhodobý, štěnice hubí ještě jeden týden od aplikace. Likvidovat štěnice lze za pomocí dalších speciálních sprejů, roztoků, používají se i dýmovnice. I mravenec je nepřítelem v budově, ale i na zahradě. Na téměř neviditelné mravence zabírají i nástrahy, spreje, gely na mravence, rovněž také biologické granuláty. Na nějaký otravný hmyz působí i přípravky na mravence.

Obtěžující slimák je noční můrou každého pěstitele. Na polích a zahradách se každoročně objevuje slimák, věčný nepřítel. Spolehlivým prostředkem pro boj se slimáky je Ferramol. Ferramol je důvěryhodný, má dlouhodobý účinek, je ohleduplný k životnímu prostředí. K funkčním produktům na boj proti slimákům můžeme přiřadit biologický přípravek Nemaslug, jenž je tvořen živými organismy, jež jakožto přirozený nepřítel slimáka hubí plošně a dlouhodobě. Prostředek Nemaslug se dá využít v oranici, okrasných zahrádkách, rovněž i ve sklenících a otevřených místech.