Tetování na ruku aneb co si rozmyslet před prvním tetováním?

18.12.2020

Tetování na ruku je mnohými vnímáno jako symbol něčeho frajerského nebo dokonce rebelského. Odhodlat se k prvnímu tetování je ale dosti obtížné, protože je to přeci jenom něco, čeho se jen tak nezbavíte. Pokud se ovšem zeptáte těch, kteří už mají tetování udělané, rozhodně vás budou přemlouvat, abyste si nechali udělat ne jedno, ale hned několik tetování najednou. Co byste si měli rozmyslet předtím, než se necháte poprvé tetovat?

Inspirace motivu z internetu?

Tetování na ruku bývá ve velké většině případů decentní a určitě by mělo vystihovat vaši osobnost. Inkoustu pod kůží se totiž nezbavíte snadno. Tetování na ruce by mělo obsahovat určitou část vás a vcelku nezáleží na tom, zda si necháte udělat slogan, mandalu nebo obyčejný kruh. I malé tetování na ruku musí mít svou osobitou symboliku, kterou ve finále nemusíte nikomu vysvětlovat.

Kde bude tetován umístěné?

Před první návštěvou tetovacího salonu si dobře rozmyslete, kde chcete mít tetování umístěné. Tetování na ruku dámské je dostatečně malé, takže nebude ohrožovat vaši budoucí kariéru. Pokud se chystáte pracovat na reprezentativních pozicích, je velké tetování na ruku růže určitě překážkou. Zamyslete se nad tím, zda je dobrý nápad strávit zbytek života s vytetovaným rukávem. Tetování na ruku nápisy je přeci jen decentnější a vypadá lépe.

Od koho se nechat tetovat?

Při výběru toho nejlepšího tatéra se můžete poradit s někým, kdo už tetování má. Svou roli bude hrát grafický vkus a varianty tetování, které ten či onen tatér dokáže vytvořit. Ti nejlepší však vytetují nádherné tetování náramek na ruku nebo tetování na ruku pro ženy. Někteří umělci vystavují své výtvory na webových stránkách, kde si je můžete z pohodlí domova prohlédnout. Tetování na ruku náramek je ideální pro ženy pracující na reprezentativních pozicích, protože ho lze jednoduše zakrýt dlouhým rukávem.

Ať se nakonec rozhodnete pro tetování na hřbet ruky nebo pro tetování na ruku jména, budete mile překvapeni.