Tisk reklamních letáků a vizitek nebyl nikdy jednodušší

16.12.2020

Většina velkých korporátů vynakládá ročně na reklamu a propagaci obrovské sumy financí. Není se čemu divit, protože boj o získání zákazníka mezi konkurenčními společnostmi je tvrdý a nekompromisní. Abyste dnes oslovili potenciální cílovou skupinu, je třeba přijít s originálním sloganem nebo logem, které na první pohled zaujme. Samozřejmostí je pak jeho tisk na různé reklamní předměty nebo plakáty.

Tisk reklamních letáků
Tisk reklamních letáků

U koho si tisk objednat?

Tisk reklamních letáků byste určitě neměli podceňovat. Nemá cenu se v kanceláři zdržovat s designem a laděním optimálního nastavení tiskárny, když můžete oslovit profesionální grafické studio. Kreativní designéři zastřeší komplexní proces vytisknutí letáků nebo plakátů, a to jak na malé, tak velké formáty. Vy se nebudete muset o nic starat, a navíc se tiskárna přizpůsobí vašim specifickým požadavkům.

Co se tiskne nejčastěji?

Nejčastěji se tiskaři věnují vytištění vizitek, letáků, kalendářů nebo katalogů. U velkoplošného tisku jsou suverénně nejoblíbenější billboardy, které mají podobnou funkci jako pojízdná reklama. Právě během tisku na velkou plochu se projeví jedinečná kvalita. Na velkém formátu jsou vidět jakékoliv nedokonalosti. Zlepšení velkoplošného tisku navíc napomáhá lesklá laminace nebo laminace s použitím UV filtru, což otevírá možnost speciální úpravy plakátu nebo polepu.

K čemu se hodí ofsetový tisk?

Světelná reklama sice dokáže oslovit mnoho lidí, ale její provoz je neuvěřitelně drahý. Naopak ofsetový tisk je relativně levný a jeho prostřednictvím je možné vytisknout malé vizitky nebo samolepky. Ty můžete následně nalepit na orientační systémy, které díky tomu získají originální úpravu. Profesionální tiskárna nabízí kromě ofsetového tisku také následné úpravy dokumentů. Jedná se například o perforaci, vazbu nebo laminování či lakování speciálním UV lakem.

Potřebujete vytisknout velké množství vizitek nebo letáků? Oslovte profesionální tiskárnu v Plzni, kde vám kreativní designéři pomohou s vytvořením a následným vytištěním vlastního loga či nápisu.