Ubrusy PVC mi doporučila má maminka

06.04.2021

Ubrusy PVC jsem úplně poprvé zakoupila po rozhovoru se svou maminkou, která tyto ubrusy používá již od svého mládí a nedá na ně niky dopustit. Já sama si pamatuji na to, jak na stole pod pergolou na naší zahradě byl jeden moc pěkný ubrus právě z PVC a měl na sobě neuvěřitelně krásné vzory, ze kterých jsem byla jako dítě naprosto unešená. Dnes bych ovšem po podobném ubrusu sáhla pouze výjimečně, jelikož mi tyto ubrusy připomínají doby dávno minulé a domnívám se, že již nejsou v módě. Ovšem opak je pravdou a tyto ubrusy se opět po letech znovu dostávají právem ke slovu. Jsou totiž praktické, snadno omyvatelné a jednoduše krásné. Mimo jiné se dají používat nejen v exteriéru ale také v interiéru. Já jsem si domů pořídila krásný ubrus PVC Florista, který mě okouzlil svým nezaměnitelným vzorem a dělá mi v kuchyni parádu již pěknou řádku let. Své mamince tímto děkuji za to, že mi otevřela oči.

Ubrusy PVC, které jsou doslova kouzelné

Ubrusy PVC jsou jedním slovem kouzelné. Maminka mi vždycky říkala, že až budu mít děti, jiné ubrusy doma nebudu chtít mít a měla skutečně pravdu. S dětmi bych doma jiné než ubrusy igelitové, mít skutečně nemohla. Mé děti jsou neposedné a často od jídla odcházejí tam a zpět a poté to končí malými či většími nehodami, které bych z klasického ubrusu asi jen stěží dostala. Krásná, a přitom příjemná ubrusovina Florista si ovšem s podobnými nehodami mých dětí vždy bravurně poradí. Má maminka měla opět pravdu, jako vždy.

Na plastové ubrusy nedám dopustit

Rozhodně nedám nikdy dopustit na tyto perfektní ubrusy. Plastové ubrusy jsou jednoduše skvělou vychytávkou do každé domácnosti. Na zahradě mám proto hned několik těchto perfektních ubrusů, které střídám podle momentální nálady či podle toho, jaká akce bude na zahradě probíhat. Ubrusy PVC mám rovněž v dětském pokoji na dětském stolečku. Tento ubrus jsem si sama upravila k obrazu svému a děti na něm mohou stavět hrady z modelíny a já poté pouze vezmu mokrý hadr a stoleček jednoduše utřu. Tyto ubrusy neuvěřitelně šetří nejen můj čas, nýbrž také mé nervy.