Užijte si s přáteli tandemový seskok padákem

01.03.2019

Jste adrenalinový typ? Pro vás je připraven tandemový seskok padákem. Ozkoušený tandemový seskok padákem je právě takovou výzvou, jež vás bude oblažovat celý život. Pokud se už pro něco takového rozhodnete, neváhejte oslovit skutečné profesionály, protože o bezpečnost jde především. Zdraví má přednost před dávkou adrenalinu.

Pořádáme tandemový seskok padákem, abyste viděli svět z výšky

Na stránkách si můžete objednat tandemový seskok padákem od 3100 korun českých. Adrenalinový tandemový seskok padákem můžete absolvovat vy, nebo jej můžete darovat svým blízkým jako dárek. Vyberte si a objednejte tandemový seskok padákem z pestré nabídky, již naleznete na webu. Díky videozáznamu a fotkám, pořízeným během seskoku, si uchováte vzpomínku po celý život. Také pro větší skupiny se pořádají seskoky, skupina na seskoku velmi ušetří.

Jak si ozkoušet tandemový seskok padákem?

Tandemové seskoky se pořádají na vícero místech České republiky, stačí si pouze vybrat atraktivní lokalitu pro vlastní tandemový seskok padákem. Takže například Kunovice, Most, Kolín, eventuálně Brno, Příbram - to jsou místa, nad nimiž se skáče právě dnes, přesněji řečeno na letištích zmíněných obcí. Lokace daného aeroklubu i se souřadnicemi GPS je uvedena na pořadatelských webových stránkách. S družkou, druhem, s nejlepším kamarádem či někým z rodiny si ozkoušejte tandemový seskok padákem. Brno nabízí k seskokům dvě letiště, jichž se využívá pro tandemový seskok padákem.

Na webových stránkách je k mání kurz volného pádu AFF - Assistant Free Fall, kdy se pod dohledem 2 instruktorů skáče ze 4000 metrů. Pro tento kurz je nutné lékařské osvědčení od leteckého lékaře. Uvedený kurz stojí 36 000 Kč.

Jestliže se vám uvedený tandemový seskok padákem opravdu natolik zalíbil, že byste mu ochotně věnovali více volného času, můžete například využít lekce pro samostatný seskok, IAFF, AFF, nebo také či satic line.