Váš čas, energii i vaše finanční prostředky šetří elektrokola, elektroskútry i elektrokoloběžky

01.08.2020

Charakteristické vlastnosti, které mají elektrokola, elektrokoloběžky a elektroskútry, jsou nezastupitelné. Šetří čas, finanční prostředky a hlavně energii v hustém provozu města. Spolehlivé elektroskútry a elektrokola se vyznačují zejména jednoduchou údržbou, lze je jednoduše ovládat a jsou přístupné pro všechny věkové kategorie. Neopomenutelnými klady elektrických přepravních prostředků je krátká nabíjecí doba s dlouhou dojezdovou dobou, výkonný motor a hlavně pohodlí. S těmito prostředky ujedete až neuvěřitelných osmdesát kilometrů.

Elektrokola
Elektrokola

Vybraná elektrokola je lépe vzít do městského provozu, jiná do terénu, další jsou vhodná spíš na delší dojezdy a do kopcovité krajiny. Důležitý je rovněž ekologický provoz. Rychlost, spolehlivost a beznákladovost jsou zásadními atributy elektrokol. Investované peníze do elektrokola se vám v krátké době vrátí. Oblíbená jsou dnes však také elektrokola skládací. Jejich nespornou výhodou je snadná skladovatelnost doma či během přepravy běžným prostředkem. Taková elektrokola skládací je možné rychle složit, případě vložit do přepravního vaku. Využijete je zejména pro městský provoz, neuplatní se však v přírodě nebo na nezpevněné komunikaci.

Čím dál populárnější se stávají elektrokoloběžky, které jsou vhodné jak do města, tak do ne příliš těžkého terénu. Provoz elektrokoloběžek CITY je schválen pro provoz na pozemních komunikacích bez nutnosti mít řidičský průkaz. Tyto elektrokoloběžky se vyznačují zejména nízkou nákladovostí, při nabíjení baterie představuje spotřeba energie zhruba 8 korun na 100 km. Jestliže jste sportovně založeni, pořízení elektrokoloběžky je pro vás skvělou investicí.