Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

18.04.2019

Uvažujte o koupi úplně nové podlahy do své kuchyně, do dětského pokoje nebo obýváku? V současnosti jsou velmi oblíbené právě vinylové plovoucí podlahy. Právě vinyl je univerzální krytinou, která se dá pohodlně položit do každé místnosti. Za největší přednosti této krytiny se považuje velká mechanická odolnost, pružnost, příjemný došlap, voděodolnost, jednoduchá údržba a rozumná cena.

Proč právě vinyl?

U tohoto druhu podlah se můžete sekat rovněž s označením PVC, která však zahrnuje také linolea neboli marmolea. Tuto podlahu seženete v tlouťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Lze si pořídit celou roli, čtverce či třeba lamely, záleží pouze na vaší představě, kterou při pořizování vinylové podlahy máte. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava - tyto podlahové krytiny v současné době zakoupíte po celé ČR. Určitě vám ale doporučujeme vybrat si podlahu na stránkách vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde je k dispozici celá řada provedení.

Osobité podlahy ze dřeva

Dřevěné masívní podlahy jsou klasikou, se kterou se je možné setkat nejen ve starších domácnostech. V současnosti jsou pořád oblíbené, i přestože jim konkurují koberce nebo PVC krytiny. Pokládka plovoucích parket pak určitě není tak náročná, jak se třeba může zdát. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu pozitiv. Vynikají svými tepelnými vlastnostmi, mají poměrně dlouhou životnost a samozřejmostí je rovněž široký výběr z celé řady povrchových úprav. Poříďte si tedy i vy do své domácnosti dřevěnou podlahu. Brno, respektive Tišnov u Brna, je sídlem firmy Podlahy Stylefloor, kde si můžete jednotlivá provedení pečlivě prohlédnout.

Zkuste e-shop

Podlahy můžete pohodlně vybírat také z domova. Lze si tak pohodlně promyslet její typ i barvu. Ať už se rozhodnete využít PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, dřeva či marmolea, určitě nešlápnete vedle. Obecně máte dnes v oblasti podlahových krytin široký výběr.