Využijte docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny, jejž představuje Dignus, použijí ho i jesle a dětské skupiny

14.08.2019

Docházkový systém Dignus byl vytvořen pro svěřená děcka a zaměstnance školního zařízení. Účelný online informační systém pro školky, jesle a dětské skupiny je uživatelsky jednoduchý, vyznačuje se vysokým stupněm zabezpečení. Funkční Dignus informační systém školky se vytvořil pro pracovníky ve školce, pro všechny rodiče i pro nadřízené v MŠ, je pomocníkem rodičům a pedagogům při výchově svěřených děcek. Systém Dignus informuje rodiče, modul Dignus byl ztvořen pro vkládání snímků a aktuálních novinek, podklady potřebné pro fakturování se dají do modulu taky uložit. Stejně tak se díky přezkoumanému, přesto snadnému modelu může spočítat výše školného z podkladů o docházce dětí. Vstřícný informační systém školky Dignus je nápomocen zaměstnavateli a pracovníkům při evidence, správě a žádankách o dovolené. Pro management se zde vypracovávají statistiky a sestavy.

Docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny
Docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny

Správce MŠ nebo jeslí si ze zákona musí průběžně kontrolovat docházku dětí, proto je nutné zavést evidenci docházejících dětí. Propracovaný docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny splňuje zákonnou nutnost používat elektronickou registraci dětské docházky dětí s čipy nebo vstupními kartami. Dignus zlehčuje administrativní úkony zaměstnanců, současně usnadní registraci celého provozu mateřské školy, dětské skupiny neboči například jeslí. Provozovatel modulu před spuštěním program představí zaměstnancům školního zařízení, dostane se jim pomoci v primárních problémech, na všechny dotazované se v odpovědích dostane.

Programu porozumí i ti pedagogové, pro něž jsou hračkou děti a ne počítače. Modul Dignus má za úkol ulehčení všelijaké administrativní práce na možné minimum. Školním zařízením se konkrétní programy předkládají na míru a zašifrované, do ochráněného programu školky anebo jeslí nemá nikdo neoprávněný a pověřený přístup.