Zrcadlová skříňka s osvětlením dodá vaší koupelně velikost

07.05.2020

Není nad to přijít domů po náročném pracovním dnu a oddat se příjemné relaxaci ve vaně. K vytvoření zenového místa, kde se potakají všechny pozitivní prožitky a mysl nabere novou energii není nutné investovat desetitisícové sumy. Stačí věnovat pozornost detailům. Například zrcadlová skříňka s osvětlením dodá tu správnou atmosféru.

Zrcadlová skříňka s osvětlením
Zrcadlová skříňka s osvětlením

Nejen krása, ale i praktičnost

Koupelnová zrcadla s osvětlením poskytnou vše potřebné pro krásnou a praktickou koupelnu a intimní prostředí zároveň. Je ovšem potřeba vybírat pečlivě, a důkladně popřemýšlet nad jejich osazením. Než se rozhodnete pro konkrétní model, nechte si raději zpracovat vizualizaci od bytového architekta, případně koupelnového studia. Řešení zrcadel je v dnešní době tak sofistikované, že skýtá nejen krásný design, ale i velkorysý úložný prostor. Ten je obvykle skrytý elegantně a nenápadně, ovšem s kapacitou pro veškeré kosmetické a hygienické potřeby celé rodiny.

Kýče radši obejděte obloukem

Zrcadlová skříňka s osvětlením je často řešená jako světelný zdroj, většinou má integrované buď výrazné bodové prvky, nebo intimní osvětlení. To oceníte zejména ve chvílích, kdy se hodláte se sklenkou vína oddat příjemnému relaxu ve vaně. Při výběru buďte ovšem střízliví. Načančané obří rámy nechte pro hvězdy, které se chlubí koupelnami velikosti menšího baráku. Do skromnějšího prostoru volte vkusnou jednoduchost.

Berte ohled na celkový dojem

Koupelnová zrcadla by měla korespondovat s interiérem a charakterem koupelny. V potaz berte především velikost místnosti, do které zrcadlo osadíte. Příliš velké by prostor pohltilo a nepůsobilo by příjemně. Příliš malé by naopak bylo nekomfortní a nepřineslo by optický efekt zvětšení, který oceníte v stísněných prostorách. Na trhu jsou k dispozici zrcadla, kterých funkcionalita dávno překonala léta bílých uniformních polic, jaké si pamatujeme z osmdesátých let.

Malým bonusem moderních koupelnových skříněk jsou také integrovaná kosmetická zrcátka.