Zvládáme zemní a výkopové práce Benešov, Praha současně pronajímáme stavební stroje

10.08.2020

Pro prováděné zemní a výkopové práce Benešov, Praha, včetně odbahňování rybníků se vyplatí povolat si odborníky s dlouholetými zkušenostmi a patřičnou technikou. Pracovníci firmy Libora Pospíšila fungují na Benešovsku a v okolí, což není podmínka. Zásluhou vlastního vybavení jsou prováděné zemní a výkopové práce Benešov, Praha minimalizovány o zbytečné náklady. Na webu společnosti si můžete prozkoumat nabízené stroje, mezi něž řadíme minibagr, pásový bagr, nebo také pásový minibagr a traktorbagr. Zmíněné stavební stroje, stejně jako hutnící techniku, pojízdné plošiny a všechno nezbytné nářadí může pronajmout půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha.

Půjčovna stavebních strojů Benešov
Půjčovna stavebních strojů Benešov

Zmiňované minibagry, bagry, traktorbagry, stejně plošiny, smykové kolové nakladače, zabezpečená pracovní teleskopická plošina - rameno, nebo také vůz k zametání se zapůjčují za dané částky, ceník je představen na webových stránkách firmy. Bezpečná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, se soustředí na pronájmy techniky v lokalitách okolo Benešova, Prahy a v oblasti středních Čech. K pronajímané technice je možné si objednat i naši proškolenou obsluhu. Ověřená půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je zde pro soukromé osoby i pro celé firmy.

Avšak i nákladní autodoprava Benešov, Praha může sloužit jednotlivcům a podnikům. Podmínky pronájmu nákladních automobilů Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy, ale i podmínky pro půjčení jsou na webových stránkách firmy. Firma Libor Pospíšil půjčuje svoje vozidla, proto jsou ceny za pronájem a související služby velice přijatelné. Kromě aut Tatra, Renault, vozů Iveco, Man se pronajímá například Ginaf 380 s hydraulickou rukou nebo podvalník pro přepravování těžkých strojů do 30 tun.

Společnost Libora Pospíšila provádí rovněž zápůjčky hutnící techniky, dále přistavuje a pronajímá kontejnery, zajistí demoliční a bourací práce, rozporcuje asfalt nebo beton.